• info@osnet.com.tr
  • 0212 909 0 999
  • Online İşlem Merkezi

Neden OsNeT ?
2020 yılında Comnet Bilgi İletişim Teknolojileri Ticaret A.Ş. ile acente lik anlaşması yapılmış ve faaliyete başlanmıştır, Bilgili ve deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunmaktayız. Adil Kullanım Kotasız(AKK) internet hizmetlerimiz ile yüksek hızlarda sürekli, hızlı ve kesintisiz internet hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Fiber İnternet ADSL teknolojisinden daha yüksek hızlara ulaşmanızı ve stabil bir internet bağlantısı sağlar. Fiber İnternet yani FTTX hizmeti Tüm Dünyada uygulanmaya başlayan bir fiber teknolojisidir. FTTX genel anlamda adlandırılmasıdır. Türkiye'de ugulanmakta olan 3 çeşit FTTX uygulaması mevcutur. Sağlamış olduğumuz tüm internet hizmetlerimiz için gerçek zamanlı yönetim imkanı sunmaktayız. Online olarak şifrenizi değiştirebileceğiniz gibi arıza kaydı girişi, fatura ödeme, e-fatura çıktısı alabilme gibi servislerimizden yararlanabilirsiniz. 

Vizyon
OsNeT, katılımcı farklılığa saygılı, özgürlükçü bir kurum kültürü içinde, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, disiplinler arası bir eğitim altyapısı ile, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayan, araştırma ve eğitim alanındaki yaratıcılığı ile uluslararası bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.

Misyon
"Birlikte Yaratmak ve Geliştirmek" Her alanda ve uluslararası düzeyde yetkin ve kendine güvenen, çok boyutlu ve bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek; Bilim ve teknolojik gelişmelere ve üretilen bilgilerin topluma yayılmasına küresel boyutta katkıda bulunmak.


Bizimle iletişim kurmak istiyorsanız yandaki iletişim butonuna basınız.